Referencje

Biuro Rachunkowe CONSALT prowadzi od lat nasze księgi rachunkowe. Usługi wykonuje rzetelnie ,zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i wymogami ustaw podatkowych, co potwierdzają kontrole skarbowe.

Możemy liczyć w każdej chwili na fachową pomoc i konsultacje , nawet jeśli wykraczają poza zakres usług ustalonych w umowie.
Pracownicy biura CONSALT są kompetentni , uśmiechnięci i w każdej chwili gotowi do pomocy. Wykonuję swoją pracę z dużym zaangażowaniem.

Polski Instytut Odszkodowań
Olgierd Jatelnicki

Usługi świadczone przez biuro CONSALT są na najwyższym poziomie. Nasza długoletnia współpraca pozwala nam stwierdzić, że pracownicy biura posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie usług księgowych. Zainteresowanym polecamy współpracę z biurem jako rzetelnym partnerem.

Kombinat Artystyczny Tonight Sp. z o.o.
Mikołaj Lizut, producent telewizyjny

Współpracujemy z biurem CONSALT od wielu lat. Spotkaliśmy się na co dzień z dużym profesjonalizmem i fachowym podejściem do wszystkich problemów. Pracownicy biura dążą do zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Dobra organizacja pracy i sumienność pracowników sprawia, że zdecydowanie możemy polecić biuro rachunkowe CONSALT.

PSprint
Szymon Kozłowski

Chciałabym polecić Państwu usługi firmy CONSALT. Swoim doświadczeniem wspomaga naszą firmę od 10 lat. Doświadczony zespół zapewnia usługę na najwyższym poziomie we wszystkich dziedzinach dotyczących obsługi klienta.

Rakowski

Jesteśmy klientem biura rachunkowego CONSALT od 2003 roku. Nasza współpraca pozwala nam stwierdzić, że pracownicy biura posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie usług księgowych. Możemy zwrócić się ze swoimi problemami i wątpliwościami w każdej chwili do pracowników biura, którzy natychmiast je rozwiązują.

Prezes ELEKTROEXPOL

Największym atutem firmy CONSALT jest profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Wysokie standardy działania przyjęte i stosowane w biurze powinny obowiązywać w innych firmach. Biuro CONSALT powierzone zadania wykonuje rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem.

Press

Współpraca z biurem CONSALT daje nam duża pewność, że powierzone mu zadania wykonywane są sumiennie i profesjonalnie. Zainteresowanym polecamy biuro CONSALT jako rzetelnego partnera.

Piotr Płoski

Jestem pełen uznania dla biura CONSALT. Pracownicy stwarzają niepowtarzalną , przyjazną atmosferę i zachowują wysokie standardy działania. Ich pracę cechuje fachowość i rzetelność.
Polecamy !

P. Banach

Polecam biuro rachunkowe CONSALT , które swoim doświadczeniem wspomaga nas od wielu lat. Doświadczony zespół zaangażowanych pracowników daje nam pewność, że powierzone im zadania wykonują w pełni profesjonalnie.

Biuro rachunkowe CONSALT to rzetelny partner.

VISUAL

Biuro CONSALT świadczy dla naszej spółki kompleksowe usługi w zakresie księgowości.. Głównymi atutami biura są wysokie kwalifikacje pracowników, pogłębiana na bieżąco wiedza, profesjonalizm i życzliwość. Pracownicy wykonują swoją pracę z dużym zaangażowaniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości świadczonych usług oraz życzliwe podejście do klienta.

Palma

Mamy przyjemność pracować z biurem rachunkowym CONSALT od początku naszej działalności. Współpraca przebiega bardzo pomyślnie z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Największym atutem firmy CONSALT jest profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Wysokie standardy działania przyjęte i stosowane w biurze powinny obowiązywać w innych firmach. Biuro CONSALT powierzone zadania wykonuje rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem.

Przemysław Dąbrowski
Press Projekt Sp. z o.o.

Szczerze polecam biuro rachunkowe CONSALT. Pracownicy stwarzają niepowtarzalną, przyjazną atmosferę i zachowują wysokie standardy działania. Dysponują olbrzymią wiedzę z zakresu księgowości i zawsze z chęcią odpowiadają na wszelkie pytania. lch pracę cechuje fachowość i rzetelność.

Marcin Banach
Progmar Konsulting Usługi Konsultingowe i Informatyczne

Sprawdź cennik naszych usług